Jaloersmakend: fotografie-uitrusting voor de Olympische Spelen
Natuurlijk staat een goede utirusting niet altijd garant voor een goede foto. Maar de set met bodies en lenzen die de Getty fotografen krijgen, maakt een gave plaat schieten net iets gemakkelijker.
Michael Heiman, Managing Editor bij Getty, deelde via Instagram foto's van de volledige inventarisatie. Onder de foto van de lenzen luidt: 'Het vereist veel apparatuur om de Olympische Spelen vast te leggen. Dit zijn enkele van onze lenzen.' hij vervolgt met een foto van bodies voorzien van het toepasselijke bijschrift: 'Je hebt natuurlijk camera bodies nodig met al dat glas.'


Canon
Op de foto zijn de Canon 1D X, 1D X Mark II en 5DS R te herkennen. De type lenzen zijn niet duidelijk te onderscheiden in de zee aan glas. Bekijk op de website van FStoppers wat er precies in het Getty fotografiepakket zit.